طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان

  • طراحی دکوراسیون داخلی بر اساس آرامش و آسایش
  • طراحی دکوراسیون به صورت سنتی و مدرن
  • طراحی دکوراسیون داخلی به شیوه های خلاقانه
  • استفاده از وسایل شیک برای اثربخشی بیش تر دکوراسیون
  • استفاده از رنگ های مناسب برای دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی ، عاملی بسیار مهم در روح ساختمان تلقی می گردد ، چرا که دکوراسیون یک خانه ، به کلی نشان دهنده فضا و جو حاکم بر یک خانه است . برخی که دکوراسیون سنتی را ترجیج می دهند ، به مراتب افرادی سنتی تر و اصیل پسند تر بوده و برخی نیز تکیه بر دکورسیون مدرن دارند.

در عین حال همانند طراحی معماری ، تاکید بر استفاده از بهترین قوه ی خلاقیت در دکوراسیون می باشد. درعین حال ما در بحث بازسازی ساختمان بر این موضوع تاکید داریم که بهتر است که در بازسازی دکوراسیون خانه خود را تغییر دهید.

آسایش و آرامش از زیبایی مهم تر است

نکته ای که در مورد طراحی دکوراسیون داخلی خانه و منزل می بایست حتما مد نظر قرار داد ، این است که در داخل خانه ، دکوراسیونی را انتخاب کنید که بتوانید با آن راحتی بیش تری را تجربه کنید . بسیاری از دکوراسیون های غربی و عکس هایی که در اینترنت می بینید ، اگر چه ممکن است بسیار زیبا به نظر بیایند ، اما چه بسا شما اندکی پس از زندگی در چنین خانه ای احساس آرامش خود را از دست بدهید.

قاعده ی انسجام در دکوراسیون چیست ؟

بسیاری از طراحان دکوراسیون داخلی ساختمان ، بر انسجام داخلی دکوراسیون ، تاکید جدی دارند ، بر این اساس بهتر است که شما در دکوراسیون خود ابتدا یک تم را انتخاب کنید ، مثلا بگویید می خواهم نمای کلی آشپزخانه به رنگ چوب باشد. در این موارد شما دقیقا می دانید که در میان حجم انبوهی از دکوراسیون ها باید به دنبال چه باشید .

طراحی دکوراسیون داخلی در هر فضا چه تفاوتی دارد ؟

یکی از مواردی که باید حتما در شروع کار در انتخاب دکوراسیون مناسب ، مد نظر قرار گیرد ، توجه به اندازه و کاربری فضاها است . باید به این نکته توجه داشت که اجرای یک دکوراسیون داخلی خلاقانه و کاملا باز ، در یک فضای بسته آپارتمان ۶۰ متری ممکن نیست ، بهتر است در چنین فضاهای کوچکی حتی الامکان همه فضاهای مختلف را به اندازه ای محدود کنیم ، مثلا می توانیم آشپزخانه را به یک فضای سرویس دهنده در کنار دیوار که در آن اجاق گاز و ظرفشویی کنار هم هستند ، محدود کنیم.

علاوه بر آن باید به کاربری فضاها توجه کنیم ، مثلا بعد از این که یک تم و قالب کلی برای دکوراسیون در آوردیم ببینیم برای هرفضا چه باید بکنیم . مثلا برای پذیرایی یک دکوراسیون و برای آشپزخانه نیز یک دکوراسیون خاص در نظر بگیریم.

دکوراسیون داخلی خود را به ما بسپارید – کلینیک ساختمانی مولایی – مرجع خدمات ساختمانی

هم اکنون برای طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان با ارزان ترین قیمت با ما تماس بگیرید

شماره های تماس :   66374633 – 55405373 – 44011340  –  09123090698

آدرس : تهران، بزرگراه نواب جنوب به شمال، بعد از میدان 9 دی، خیابان محمود اسکندری( راهپیما )، پلاک 93