معرفی

کلینیک ساختمانی مولایی ، مجموعه ای کامل از خدمات ساختمانی مختلف در از خدمات طراحی تا خدمات پیمانکاری به صورت حرفه ای فعالیت دارد ، در این گروه تکیه و خط مشی ما ، اجرای اصولی و صحیح مطابق با طراحی معماری است . به کمک ما شما به راحتی می توانید خدمات ساختمانی خود در سر تا سر تهران را به ما بسپارید .

تخصصی بودن هدف ماست

ما در هر گرایش به صورت تخصصی عمل می کنیم ، به عنوان مثال ، قسمت بازسازی ساختمان را به اکیپ بازسازی کلینیک ساختمانی مولایی و خدمات ساختمانی مختلف دیگر  را به اکیپ متخصص همان تخصص محول می کنیم . در  کنار همه ی این خدمات ، تیم طراحی معماری و دکوراسیون ما نیز بر اجرای درست و با کیفیت کار نظارت می کند.

هزینه اقتصادی

هزینه ما با توجه به کادرهای مجرب و در دسترس ما به مراتب پایین تر است ، به علاوه ی این که درست انجام دادن خدمات ، همراه با بهینه سازیخود می تواند به کاهش هزینه ها منجر شود . سعی می کنیم با دقت خود ، هزینه  های اضافی را کاهش دهیم ، لذا گاهی با توجه به پروژه بر پیش ساختگی و مدولارسازی تکیه داریم.

برترین کیفیت

از جمله اهداف ما این است که عملیات سازه ای خود را منطبق با معماری زیبا و خیره کننده به علاوه ی بهینه سازی زمان ، هزینه و کیفیت انجام دهیم .  سعی ما بر استفاده از بهترین متد ها ، بهترین و مجرب ترین استادکاران و بهترین مصالح ممکن است ، مثلا برای سنگ کاری ما جدید ترین و مرغوبترین سنگ ها را به شما پیشنهاد می دهیم و انتخاب نهایی را به شما واگذار می کنیم.

به روز بودن

علاوه بر خدمات پیمانکاری ساختمان ، ما خدمات طراحی را نیز در کنار آن انجام می دهیم ، ما در کلیه خدمات ارائه شده از آخرین تکنولوژی های نوینبهره می جوییم ، ما در طراحی خود سعی داریم که حتی الامکان تا جای ممکن هزینه ها را کاهش دهیم ، لذا طراحی های ما به صورت فوق العاده ارزان نسبت به سایر موارد انجام می پذیرد.

کوتاه ترین زمان

استفاده از بهترین و با تجربه ترین استادکاران در هر زمینه ای ، به خودی خود می تواند به کاهش زمان منجر گردد ،این ها همه در کنار این است که ما پروژه شما را رها نمی کنیم و به صورت حرفه ای و کاملا واقعی بر آن نظارت مستمر خواهیم داشت.