طراحی معماری ساختمان

  • طراحی معماری با ایده های جدید و خلاقانه
  • در نظر داشتن سازگاری با طبیعت در طراحی معماری
  • در نظر داشتن فرهنگ عمومی برای طراحی معماری
  • طراحی معماری با تاکید بر سهولت اجرا
  • طراحی معماری سنتی و اسلامی
  • طراحی معماری مدرن و زیبا

طراحی معماری ساختمان ، از نقطه نظرات مختلف همواره مورد تایید و نقد بسیاری بوده است ، بسیاری بر این عقیده هستند که چه لزومی دارد که ساختمان ها حتما به شکلی خاص باشد و این زیبایی های ظاهر ساختمان را علت بسیاری از مشکلات سازه ای و اجرایی می دانند .

با این حال عقیده غالب در مورد طراحی معماری ساختمان بر این است که ساختمان می بایست با زیبایی خاص خود طراحی گردد ، بدین منظور لازم به ذکر است که هر ساختمان ، حالت خاص خود را داراست. چرا که هر ساختمان کاربری خاصی داشته و مکان خاصی دارد و باید متناسب با مکان و اقلیمی که در آن قرار دارد طراحی گردد.

خلاقیت ، عنصر جدایی ناپذیر طراحی معماری

شاید به جرئت بتوان گفت که طراحی معماری ساختمان یک جزء اساسی و جدایی ناپذیر دارد : خلاقیت . در مورد خلاقیت باید محتاط نیز بود ، چرا که هر خلاقیتی در ساختمان سبب می گردد که ساختمان به طور کلی قابل اجرا نباشد. لذا گفتنی است که بهتر است طرح های خلاقانه ای را انتخاب کرد که با شرایط حاضر کشور ، حداقل یک بار چیزی مشابه آن اجرا شده و به قولی امتحان خود را پس داده باشد. ما در کلینیک ساختمانی مولایی به علت این که تیم های سازه و معماری هماهنگ با یکدیگر داریم ، این مشکل را به کلی برطرف ساخته ایم.

لازمه یک طراحی معماری موفق چیست ؟

در مورد طراحی معماری موفق باید بر این نکته تاکید نماییم که در واقع برای یک طراحی معماری اصولی و مناسب باید ایده داشت . ما برای طراحی معماری ایده ها و طرح های گوناگون موفقی را به شما نشان می دهیم و از شما

می خواهیم تا طرح مورد نظر خود را از میان آن ها انتخاب نمایید. در این میان اگر شما از خود نیز نقشه ای برای طراحی معماری داشتید ، پذیرای ایده های شما خواهیم بود. با این حال در این موارد باید ساختار کلی کار مشخص شود ، چرا که در گام بعدی طراحی معماری ، طراحی دکوراسیون داخلی قرار دارد و باید این دو با یکدیگر مطابقت کامل داشته باشند .

یک طراحی معماری چه زمانی موثر واقع می گردد ؟

نکته ای که در این میان بسیاری به آن توجه ندارند ، مکان اجرای طراحی معماری است ، در واقع در طراحی معماری زمانی تاثیر خود را می تواند به نحو احسن نشان بدهد که با محیط آن سازگاری کامل را داشته باشد . چه بسا شما یک طرح معماری ساختمان را در عکسی ببینید و بپسندید ، اما پس از اجرا می بینید که اصول اجرای آن با معماری ایرانی و سبک زندگی ایرانی اصلا مطابقت ندارد. لذا در این موارد نکته حائز اهمیت که جدیدا به آن توجه می شود ، معماری سنتی و معماری اسلامی است که با اجرای آن ، با توجه به فرهنگ ایرانی آرامش بیش تری برای ساکنین خانه فراهم می گردد.

چرا کلینیک ساختمانی مولایی ؟

کلینیک ساختمانی مولایی در واقع مجموعه از کلیه خدمات ساختمانی برای حرفه ای ترین هاست ، ما در عرصه کلیه خدمات ساختمانی حرفه ای ترین ، با تجربه ترین و مناسب ترین استادکاران را داریم . لذا در این زمینه می توانیم با نازل ترین قیمت ، کلیه خدمات شما را به صورت حرفه ای به ثمر برسانیم .

کم ترین هزینه

از آن جا که در کلینیک ساختمانی مولایی ، خدمات به صورت تخصصی صورت می پذیرند ، کم ترین مقدار هزینه را خواهیم داشت.

خدمات تخصصی

انجام کلیه خدمات به صورت کاملا تخصصی و توسط استادکار حرفه ای و متبحر مختص همان زمینه

صرفه جویی در زمان

تنها با یک تماس در محل حاضر شده و علاوه بر مشاوره به صورت رایگان ، شما را از خدمات خود بهره مند خواهیم ساخت.

کادر حرفه ای و مجرب

با کلینیک ساختمانی مولایی ، خدمات ساختمانی خود را به صورت حرفه ای به متخصص همان خدمات بسپارید.